Vylévání palivových nádrží, ochrana proti korozi a prodloužení životnosti.

Nádrže vyléváme výhradně silikonovou kaučukovou hmotou KREEM®ROT. Tento přípravek účinně zabraňuje tvorbě prachové rzi a předchází tak zanášení palivového systému. Trvale utěsňuje průsaky palivových nádrží a slouží jako preventivní ochrana před agresivními složkami paliv.
 
Vyléváme palivové nádrže pro:
 • veterány moto i auto
 • nové motocykly
 • stabilní motory
 • frézy a další stroje

Výpočet odhadované ceny dle objemu nádrže:

Výchozí cena je 1000 kč za nádrže o objemu 5 a méně litrů. pro odhad ceny za nádrže o větším objemu využijte kalkulačku níže.

V odhadu ceny je zahrnuto:

 • Chemické odmaštění
 • Chemické čištění od rzi
 • Dvojité vylití nádrže kaučukovou hmotou KREEM®ROT
 • Mezioperační kontrola endoskopickou kamerou

Další potřebné operace jsou probrány během konzultace. Případné větší opravy jsme schopní zajistit v kooperaci u našich dodavatelů.

Ochranu proti korozi lze provést i na již nalakované nádrže a i původní dochovalé s originálním lakem. U těchto zakázek je cena vzhledem k zvýšené pracnosti stanovována po prohlídce a vzájemné domluvě.

Pokud budete nádrž chromovat a nebo lakovat komaxitem je nutné to udělat dříve, než se bude nádrž vylévat.

Pro povrchové úpravy můžete využít služeb spřátelené společnosti Chromovani.com. Provádí renovaci povrchové úpravy kovů, včetně přípravy – odstranění původní povrchové úpravy, broušení (popř. vyklepání, rovnání a svařování) leštění a novou povrchovou úpravu (antikorozní nikl, chrom a zinek). Větší část zakázek tvoří motocyklové nádrže a díly určené pro kompletní renovace historických motocyklů a automobilů, ale věnují se i menším opravám.

Jak postupovat:

 1. V první řadě nás kontaktujte telefonicky nebo emailem na 777 264 169 a muzeumradoun@gmail.com.
 2. Pečlivě zabalenou, odstrojenou a uzavřenou (stačí hadrem) nádrž nám zašlete poštovně na adresu: Horní Radouň 73, 378 43, Horní Radouň. Možné je i po předchozí konzultaci osobní předání nádrže.
 3. Až zásilka dorazí a nádrž prohlédneme, ozveme se Vám s konzultací konečné ceny. Během konzultace proběhne také stanovení zálohy a platební metody. 
 4. Doba zpracování zakázky je individuální a bude s vámi probrána během konzultace.
 5. Hotovou zakázku vám zašleme poštou nebo si ji vyzvednete.